Grid CTA for Layout Builder (1.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Image
da: Billede

en: Section title
da: Sektionsoverskrift

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Two columns
da: To spalter

en: Section subtitle
da: Sektionsunderoverskrift

en: Three columns
da: Tre spalter
