Grid CTA for Layout Builder (1.0.15) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Link
ne: लिङ्क

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा
