Grid CTA for Layout Builder (1.0.4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Image
de: Bild

en: Browser
de: Internet-Browser

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Upload images
de: Bilder hochladen

en: Select images
de: Bilder auswählen

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Use Image for uploading locally hosted images.
de: Verwenden Sie Bild für das Hochladen von lokal gespeicherten Bildern.
