Grid CTA for Layout Builder (1.0.7) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Browser
fi: Selain

en: Section title
fi: Alueen otsikko

en: Upload images
fi: Lataa kuvia

en: Section subtitle
fi: Alueen aliotsikko
