Grid CTA for Layout Builder (1.0.8) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Section title
pl: Tytuł sekcji

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Section subtitle
pl: Podtytuł sekcji

en: One column
pl: Jedna kolumna

en: Paragraphs
pl: Akapity
