Grid CTA for Layout Builder (1.1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Media
ug: مېدىيا

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە
