Grid CTA for Layout Builder (1.1.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Icon
ca: Icona

en: Heading
ca: Capçalera

en: Media
ca: Multimèdia

en: Browser
ca: Navegador

en: About
ca: Detalls

en: Upload images
ca: Carrega les imatges

en: One column
ca: Una columna
