Grid CTA for Layout Builder (1.1.3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Icon
es: Icono

en: Heading
es: Encabezado

en: Media
es: Multimedia

en: Browser
es: Navegador

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de

en: Two columns
es: Dos columnas

en: One column
es: Una columna
