Grid CTA for Layout Builder (1.1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Icon
et: Ikoon

en: Heading
et: Pealkiri

en: Media
et: Meedia

en: Browser
et: Brauser

en: About
et: Programmist

en: One column
et: Üks veerg
