Grid CTA for Layout Builder (1.1.3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Media
vi: Phương tiện

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu
