Grid CTA for Layout Builder (1.1.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Icon
az: İconka

en: Heading
az: Başlıq

en: Browser
az: Brauzer

en: About
az: Haqqında
