Grid CTA for Layout Builder (1.1.4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Icon
fi: Ikoni

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Browser
fi: Selain

en: About
fi: Tietoja

en: Upload images
fi: Lataa kuvia
