Grid CTA for Layout Builder (3.0.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Heading
be: Загаловак

en: Items
be: Элементы

en: Media
be: Мультымедыя

en: Browser
be: Браўзер

en: About
be: Аб
