Grid CTA for Layout Builder (3.0.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Icon
gl: Icona

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Items
gl: Elementos

en: Media
gl: Medios

en: Browser
gl: Navegador

en: About
gl: Información
