Grid CTA for Layout Builder (3.0.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Icon
jv: Ikon

en: Heading
jv: Irahan

en: Items
jv: Item

en: About
jv: Ngenani
