Grid CTA for Layout Builder (3.0.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Link
sq: Lidhje

en: Items
sq: Elementët

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: About
sq: Informacione
