Grid CTA for Layout Builder (3.0.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Link
th: ลิงค์

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Items
th: จำนวน

en: Media
th: สื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ
