Grid CTA for Layout Builder (3.0.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Icon
uk: Іконка

en: Heading
uk: Заголовок

en: Items
uk: Елементи

en: Media
uk: Медіа

en: Browser
uk: Браузер

en: About
uk: Про модуль

en: Two columns
uk: Дві колонки

en: One column
uk: Одна колонка

en: Three columns
uk: Три колонки

en: Images Library
uk: Бібліотека зображень
