Grid CTA for Layout Builder (3.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Icon
ur: آئیکن

en: Items
ur: سرخیاں
