Grid CTA for Layout Builder (3.0.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Icon
de: Symbol

en: Heading
de: Überschrift

en: Items
de: Elemente

en: Media
de: Medien
