Grid CTA for Layout Builder (3.0.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Icon
lt: Piktograma

en: Heading
lt: Antraštė

en: Items
lt: Elementai
