Grid CTA for Layout Builder (3.0.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Items
ast: Elementos

en: Browser
ast: Restolador
