Grid CTA for Layout Builder (3.0.5) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Icon
da: Ikon

en: Heading
da: Overskrift

en: Items
da: Overskrifter

en: About
da: Om

en: Two columns
da: To spalter

en: One column
da: Én spalte

en: Three columns
da: Tre spalter
