Grid CTA for Layout Builder (3.0.5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Icon
is: Táknmynd

en: Items
is: Hlutir

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um
