Grid CTA for Layout Builder (3.0.5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು
