Grid CTA for Layout Builder (3.0.5) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Icon
nl: Pictogram

en: Heading
nl: Koptekst

en: About
nl: Over

en: Upload images
nl: Upload afbeeldingen

en: Two columns
nl: Twee kolommen

en: One column
nl: Één kolom

en: Three columns
nl: Drie kolommen
