Grid CTA for Layout Builder (3.0.7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Browser
lt: Naršyklė

en: About
lt: Apie

en: Upload images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Two columns
lt: Du stulpeliai

en: One column
lt: Vienas stulpelis
