Grid CTA for Layout Builder (3.0.9) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Icon
cs: Ikona

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Items
cs: Položky

en: Media
cs: Média

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: About
cs: Popis

en: Upload images
cs: Nahrát obrázky
