Grid CTA for Layout Builder (3.0.9) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Items
sl: Notice

en: Browser
sl: Brskalnik

en: About
sl: O modulu
