Banner for Layout Builder (1.0.11) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Heading
hu: Címsor

en: Media
hu: Média

en: Browser
hu: Böngésző

en: Video
hu: Videó

en: Select media
hu: Média kiválasztása
