Hero Section for Layout Builder (1.0.11) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Heading
ru: Заголовок

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Browser
ru: Браузер

en: Video
ru: Видео

en: Select media
ru: Выбор медиа
