Hero Section for Layout Builder (1.0.15) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Link
fr: Lien

en: Heading
fr: Entête

en: Media
fr: Média

en: Banner
fr: Bannière

en: Browser
fr: Navigateur

en: Video
fr: Vidéo

en: Select media
fr: Choisir un média
