Hero Section for Layout Builder (1.0.15) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Heading
ja: 見出し1

en: Media
ja: メディア

en: Banner
ja: バナー

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Video
ja: ビデオ

en: Select media
ja: メディアを選択
