Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Image
ar: الصورة

en: Media
ar: ميديا

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Video
ar: فيديو
