Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།
