Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Image
gl: Imaxe

en: Media
gl: Medios

en: Browser
gl: Navegador
