Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ
