Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Media
pt: Mídia

en: Browser
pt: Navegador

en: Select media
pt: Selecionar mídia
