Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Image
sv: Bild

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Select media
sv: Välj media
