Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Image
vi: Ảnh

en: Media
vi: Phương tiện

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Select media
vi: Chọn phương tiện
