Banner for Layout Builder (1.0.8) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Image
hi: चित्र

en: Media
hi: मीडिया

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Video
hi: वीडियो
