Banner for Layout Builder (1.2.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།
