Banner for Layout Builder (1.3.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Heading
sv: Rubrik

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Select media
sv: Välj media
