Banner for Layout Builder (1.3.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Media
el: Μέσα

en: Browser
el: Περιηγητής
