Banner for Layout Builder (1.3.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Media
lv: Multivide

en: Banner
lv: Baneris

en: Browser
lv: Pārlūks
