Banner for Layout Builder (1.3.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Browser
mn: Хөтөч
