Banner for Layout Builder (1.3.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Heading
ca: Capçalera

en: Media
ca: Multimèdia

en: Browser
ca: Navegador

en: Video
ca: Vídeo

en: Select media
ca: Selecciona mèdia
