Banner for Layout Builder (1.5.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Banner
pt: Faixa

en: Browser
pt: Navegador

en: Video
pt: Vídeo

en: Select media
pt: Selecione media
