Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Field name
cs: Název pole

en: Operator
cs: Operátor

en: Regions
cs: Regiony

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Inspect
cs: Inspekce
