Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Value
el: Αξία

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Operator
el: Τελεστής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
